Père Kersten Stratum

Tivolilaan 66
Eindhoven

 


Joti 2014

 

Jota-Joti-2014-After-DaylightVan 17 tot en met 19 oktober 2014 staat de Scoutingwereld in het teken van communiceren via amateurradio en internet. Zo’n 500.000 scouts doen wereldwijd mee aan JOTA-JOTI, het jaarlijkse communicatie- en techniekevenement. Zo ook de scouts van Scouting Père Kersten Stratum. Het thema van dit jaar is ‘After Daylight’.

Tijdens de JOTA-JOTI, de Jamboree On The Air en de Jamboree On The Internet, maken scouts over de hele wereld kennis met de vele vormen van communicatie die er bestaan. Voorbeelden hiervan zijn Facebook, WhatsApp, chatten, maar ook morsecode en amateurradio. Onze scouts maken contact met andere scouts over de hele wereld. Zo komt de hele wereld samen in ons clubhuis! 

 

Het zal dit weekend dus bruisen van de activiteiten in en rond ons clubhuis aan de Geraniumstraat.

De Explorers en stafleden beginnen op vrijdagavond vanaf 19:45u met een spannend avondspel.

Op zaterdagochtend zijn de Bevers van 10-12u bezig met allerlei activiteiten rond communicatie en techniek. Zaterdagmiddag maken de Welpen van 14:00u-16:30u het erg spannend als een bom gevonden is in het clubhuis.

De Scouts en Explorers blijven langer en zijn op zaterdag 18 oktober van 14:00u-22:00u echt bezig met 'after daylight'. 

 

Kom een kijkje nemen en leg ook contact met scouts over heel de wereld!